High Tea menu
Afternoon Tea – €16,50 p.p.
- Verse bladthee
- Patisserie
- Chocolade
- Zoetigheden
High Tea – €27,5 p.p.
Verrassingsthee met chocolade
- Theesmaak afgestemd op de truffel
Gang 1:
- Thee
- Patisserie
- Zoetigheden
Gang 2:
- Thee
- Hartige hapjes
- Hartige broodjes
Gang 3:
- Thee
- Heerlijke chocolade en zoetigheden
Lunch Tea – €17,95 p.p.
Ontvangst met koffie of thee
Hartig:
- Verse broodjes
- Diverse soorten beleg
- Klein soepje
Zoetig:
- Patisserie
- Chocolade
Algemene info
Yerseke, een dorp in de gemeente Reimerswaal, staat bekend om de oeseters en mossels. Maar chocolatier Timo Cornelisse heeft een chocolade paradijs geopend in Zeeland, namelijk Maison Ticho (voorheen Chocolaterie & Patisserie Ticho). Achter in de winkel worden alle bonbons, truffels en chocolades in eigen atelier gemaakt. Dit kun je zien tijdens je bezoek aan de chocolaterie. Geniet hier van een heerlijke High Tea en proef alle lekker chocolades.
Bestel de HighTea.nl Ticho's Cadeaubon om iemand te verrassen.
Gasten die via HighTea.nl gereserveerd hebben kunnen achteraf een recensie plaatsen. Dit helpt jou in het maken van een goede keuze en zorgt voor feedback waarmee de locatie nog beter kan inspelen op de wensen van haar gasten. Lees hieronder de achtergelaten recensies.
-
Anoniem23-03-2020Wij hebben de high tea gedaan. Het was super lekker. Je merkt dat ze goed zijn met chocolade, want de truffel was zalig. Alle gerechtjes waren super lekker en het personeel was aardig.Datum van mijn bezoek: 1 november 2019Eten & drinken9Prijs / kwaliteit9Sfeer9Service9