High Tea menu
High Tea – €22,50 p.p.
- Maissoepje
- Briochebolletje met gerookte makreelsalade
- Mini hamburger
- Sandwich Leidse kaas
- Verschillende zoetigheden, zoals huisgemaakte brownie en huisgemaakte pannacotta
- Onbeperkt biologische thee van Peeze
Algemene info
Boutique Hotel d’Oude Morsch is een historisch, maar toch eigentijds hotel aan de rand van het centrum van Leiden. Hier kun je genieten van een relaxte sfeer. Het hotel is gevestigd in het voormalige wachtgebouw van de kazerne, uitkijkend op een stadspark, een molen en een historische stadspoort. Alle 18 kamers van het hotel zijn verschillend en bieden een unieke sfeer. Met de winkelstraat, musea en het station in de buurt ben je overal dichtbij.
Bestel de HighTea.nl Boutique Hotel d'Oude Morsch cadeaubon om iemand te verrassen.cadeau
Gasten die via HighTea.nl gereserveerd hebben kunnen achteraf een recensie plaatsen. Dit helpt jou in het maken van een goede keuze en zorgt voor feedback waarmee de locatie nog beter kan inspelen op de wensen van haar gasten. Lees hieronder de achtergelaten recensies.
-
Stef16-03-2023Prachtig hotel. Er hing een fijne sfeer en het personeel is erg aardig! De High Tea was erg lekker. We komen hier zeker nog eens terug.Datum van mijn bezoek: 14 maart 2023Eten & drinken9Prijs / kwaliteit8Sfeer10Service8