High Tea menu
High Tea – € 32,50 (2 personen)
- Diverse soorten muffins en kleine cakejes
- Diverse soorten bonbons
- Koekjesassortiment
- Kleine sandwiches of minibroodjes luxe belegd met vis en vlees
- Onbeperkt thee (of koffie)
Algemene info
Zin in een middag vol verwennerij terwijl je gezellig bij Bar Bistro DuCo Haamstede kletst met vrienden of familie onder het genot van thee (of koffie) en lekkere hapjes? Bij geniet je samen van een heerlijke High Tea voor 2 personen in één van de unieke 3- en 4-sterren hotels. Je betaalt totaal maar € 32,50 voor 2 personen. Natuurlijk kan er ook rekening worden gehouden met (dieet)wensen. Geef dit aan bij je reservering! Een High Tea bij Fletcher werkt net iets anders: je koopt een Fletcher High Tea voucher waarmee je een High Tea kunt reserveren bij één van de 100 Fletcher locaties. Alle informatie om direct te reserveren ontvang je gelijk met de vouchercode per mail.
Ten Noorden van het pittoreske Burgh-Haamstede aan de rand van de duinen en vlakbij het strand bevindt zich Fletcher Strandhotel Haamstede. Voor een heerlijke borrel, gezellige High Tea of culinair diner ben je bij dit hotel aan het juiste adres. Je kunt terecht in het hippe Bar Bistro DuCo Haamstede of schuif aan in de serre of op het mooie terras. Hier geniet je van uitmuntende culinaire gerechten van vis, vlees en vegetarische ingrediënten.
Bestel de HighTea.nl Fletcher cadeaubon om iemand te verrassen.
Gasten die via HighTea.nl gereserveerd hebben kunnen achteraf een recensie plaatsen. Dit helpt jou in het maken van een goede keuze en zorgt voor feedback waarmee de locatie nog beter kan inspelen op de wensen van haar gasten. Lees hieronder de achtergelaten recensies.
-
Willem18-01-2023Genoten van een High Tea in een mooi gelegen hotel. Het personeel is erg vriendelijk. Een aanrader.Datum van mijn bezoek: 9 januari 2023Eten & drinken9Prijs / kwaliteit9Sfeer8Service7