High Tea menu
High Tea – €23,50 p.p.
- Verschillende soorten brood met hartig beleg
- Soep
- Taart
- Scones
- Zoetigheden
- Onbeperkt thee
De High Tea is te boeken vanaf 2 personen. Het is ook mogelijk om de High Tea Vegan te bestellen. Je krijgt dan het vergelijkbare menu, maar dan met vegan opties. Geef dit wel duidelijk aan bij de reservering.
Algemene info
In het prachtige Benoordenhout vind je Anne&Max op de Van Hoytemastraat. Elke dag open voor ontbijt, koffie&thee, zoet, lunch, High Tea en borrel. Sluit hier je dag af met een goed glas wijn in één van de zithoekjes of van de zomer op het terras.
Anne&Max is een huiskamer in de stad waar gasten zich op elk moment van de dag thuis voelen. In de loungestoelen verdwijn je met een goed boek of de krant van die dag. Aan de leestafel is ruimte om met vrienden een spelletje te spelen. De tuinkamer is een oase van rust. Bij de tafels aan het raam kun je heerlijk mensen kijken en op de banken klets je bij onder het genot van een kop koffie. De muziek speelt in op het moment van de dag, de kleuren geven een warm gevoel. Kortom je ervaart de echte Anne&Max beleving.
Alle producten worden onder het oog van de gasten geproduceerd. De getrainde barista schenkt vol aandacht cappuccino’s. De warme croissants komen uit de oven terwijl er een grote club sandwich wordt bereid. De producten zijn puur, zoveel mogelijk bio, eerlijk, vers bereidt en afgestemd op het seizoen.
Bestel de HighTea.nl Anne&Max cadeaubon om iemand te verrassen.
Gasten die via HighTea.nl gereserveerd hebben kunnen achteraf een recensie plaatsen. Dit helpt jou in het maken van een goede keuze en zorgt voor feedback waarmee de locatie nog beter kan inspelen op de wensen van haar gasten. Lees hieronder de achtergelaten recensies.
-
Nikki16-02-2023Zo genoten hier! Echt een prima zaak. Aardig personeel. De High Tea is echt verrukkelijk.Datum van mijn bezoek: 14 februari 2023Eten & drinken9Prijs / kwaliteit8Sfeer8Service9