Ik wil reserveren

High Tea Pipa Streetfood Bar

  • Op locatie

High Tea menu

High Tea – €21,00 p.p.

Verschillende zoete hapjes, zoals:

  • Pastel de nata
  • Spekkoek
  • Brownie
  • Panacotta 

Verschillende hartige hapjes, zoals: 

  • Romige maissoep
  • Mushroom shoarma
  • Sandwich
  • Noodle salad bowl 

Het menu wordt gemaakt van verse, seizoensgebonden producten, waardoor de High Wine altijd anders kan zijn. Laat je dus vooral verrassen en geef eventueel aan in het opmerkingenveld wat je voorkeuren zijn.

Algemene info

Wij waren op de thee bij Pipa. Hier proefden we naast de sfeer, ook van de High Tea. Lees wat wij vonden van onze High Tea bij Pipa Streetfood Bar

Als je denkt aan streetfood, dan denk je aan straten die gevuld zijn met heerlijke geuren en nieuwe indrukken. Streetfood is terug te vinden in iedere cultuur wereldwijd. Pipa brengt dit allemaal samen met een stukje comfort in een restaurant; Pipa Streetfood Bar. Ze creëren een wereldreis voor de gasten vanaf Bangkok tot het Zuid-Amerikaanse Peru tot de kleine straatjes in Japan. Met streetfood leer je de cultuur van een land kennen terwijl je samen geniet van het gevarieerde eten op tafel. Om de belevenis compleet te maken, maken zij gebruik van shared-dining. Bij Pipa Streetfood Bar geniet je samen van de heerlijke cocktails en de verrassende smaken van het eten! 

Voorheen kende je deze plek mogelijk als Restaurant De la Soul. Het restaurant tussen de Morspoort en Molen de Put. Nu kun je terecht bij Pipa Streetfood Bar! 

Bestel de HighTea.nl Pipa Streetfood Bar cadeaubon om iemand te verrassen.

Delen

Gasten die via HighTea.nl gereserveerd hebben kunnen achteraf een recensie plaatsen. Dit helpt jou in het maken van een goede keuze en zorgt voor feedback waarmee de locatie nog beter kan inspelen op de wensen van haar gasten. Lees hieronder de achtergelaten recensies.

  • 6.0/10
    Anoniem
    19-03-2023
    Het viel een beetje tegen. Het contact ervoor was zeer goed. We moesten op het laatst helaas voor 1 persoon het menu veranderen ivm dieet. Bij binnenkomst stond er niet veel klaar, alleen een pot met water, een paar theezakjes en een glas met munttakjes. Het zag er wat armoedig uit. Vervolgen een uur gewacht op de rest van de high tea en het menu (was een bottelaar) van 1 persoon . De hapjes waren goed. Tip: niet iedereen houdt van pittig. Soep was goed. Al met al best wel teleurstellend. Misschien ook omdat er maar 2 personen bedienden. Die extra persoonlijke aandacht kon niet gegeven worden.
    Datum van mijn bezoek: 18 maart 2023
    Eten & drinken
    5
    Prijs / kwaliteit
    5
    Sfeer
    7
    Service
    7
  • 8.5/10
    Anoniem
    13-11-2022
    Wij hebben een baby shower high tea gehad. Fantastisch eten. Mooie gedekte tafels. Alleen jammer dat we constant moesten vragen om nieuwe potten heet water en thee zakjes en suiker. Helaas werd dat niet zelf regelmatig in de gaten gehouden. Wij waren wel met eenngrote groep, waardoor de potten snel leeg waren. Verder leuke mooie zaak. Vriendelijk personeel.
    Datum van mijn bezoek: 12 november 2022
    Eten & drinken
    9
    Prijs / kwaliteit
    9
    Sfeer
    9
    Service
    7
  • 9.0/10
    M.W. Moerland-van Ceylon
    25-10-2022
    Twas heerlijk en appart, zou wel de glasmihoen met edamame bonen als een warm gerechtje voorschotelen. Hij was steenkoud . Voor de rest was gezellig en verzorgd. Toppie
    Datum van mijn bezoek: 24 oktober 2022
    Eten & drinken
    9
    Prijs / kwaliteit
    9
    Sfeer
    9
    Service
    9
  • 9.0/10
    Anoniem
    17-10-2022
    We hebben een heerlijke high-tea gedaan, er is een gezellig sfeertje bij Pippa, op een mooie locatie in Leiden
    Datum van mijn bezoek: 16 oktober 2022
    Eten & drinken
    9
    Prijs / kwaliteit
    9
    Sfeer
    9
    Service
    9
  • 8.8/10
    Nerissa Bakker
    7-07-2022
    Wij hadden gereserveerd voor een high-tea. Het was echt heerlijk! Meer dan dat we verwachtte! Het was zoveel dat we het eigenlijk niet op kregen, dus het laatste stukje spekkoek mee naar huis genomen. Super ervaring, zeker aan te raden!
    Datum van mijn bezoek: 5 juli 2022
    Eten & drinken
    10
    Prijs / kwaliteit
    9
    Sfeer
    8
    Service
    8
  • 10/10
    Anoniem
    5-12-2021
    Was een mooie zaak en het zag er gezellig uit en het personeel was vriendelijk en alles werd goed uitgelegd wat we voor eten kregen voor de high tea en we hebben heerlijk gegeten.
    Datum van mijn bezoek: 4 december 2021
    Eten & drinken
    10
    Prijs / kwaliteit
    10
    Sfeer
    10
    Service
    10
  • 9.8/10
    Anoniem
    7-11-2021
    Een leuke high tea met lekkere hapjes, een leuke sfeer en op een prima locatie!
    Datum van mijn bezoek: 6 november 2021
    Eten & drinken
    9
    Prijs / kwaliteit
    10
    Sfeer
    10
    Service
    10
  • 10/10
    Corine Mulder
    7-09-2020
    Erg goed verzorgde hightea, met het mooie weer buiten op het terras gezeten. Diverse theesoorten/zakjes, grote houten plank met 3 soorten sandwiches en 4 soorten gebak, brownies, cheesecake e.d. maar dan net even anders, met veel aandacht voor de presentatie en erg smaakvol. Ik ken De La Soul ook van het avondeten en kan niet anders zeggen dat dit ook weer erg lekker was. Prettige bediening, vriendelijk en beleefd.
    Datum van mijn bezoek: 6 september 2020
    Eten & drinken
    10
    Prijs / kwaliteit
    10
    Sfeer
    10
    Service
    10
  • 10/10
    trudy Filmer
    15-10-2019
    Heerlijk...goede prijs kwaliteitsverhouding! Leuke locatie vriendelijke bediening!
    Datum van mijn bezoek: 12 oktober 2019
    Eten & drinken
    10
    Prijs / kwaliteit
    10
    Sfeer
    10
    Service
    10
  • 8.0/10
    Elisa
    24-02-2019
    Lekker eten goede service. Kom er al jaren.
    Datum van mijn bezoek: 19 februari 2019
    Eten & drinken
    8
    Prijs / kwaliteit
    8
    Sfeer
    8
    Service
    8